• info@anelita.eu
0 0,00 

Krepšelyje nėra produktų.

Privatumo politika

Bendra informacija

UAB „Lumiradius“ (įm. k. 304606151) gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą. Šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai tik čia išvardintiems tikslams.

Prieš darydami užsakymą prašome perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

UAB „Lumiradius“ pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi mūsų elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių.

Renkama informacija

Šioje internetinėje parduotuvėje renkama informacija, tokia kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir pristatyti jį tinkamu adresu. Taip pat ši informacija gali būti naudojama mūsų naujienlaiškių siuntimui pagal Jūsų atskyrą sutikimą. Mes gerbiame mūsų Klientų privatumą ir Jus bet kada galite atsisakyti mūsų naujienlaiškių.

Mes neperduodame surinktos informacijos jokiems tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus, užskaityti jūsų atliktus apmokėjimus. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais neišvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

UAB „Lumiradius“ elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. UAB „Lumiradius“ visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Tam mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti visai renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB „Lumiradius“ turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi.

Atnaujinta 2022 metų kovo 23 d.

X