• info@anelita.eu
0 0,00 

Krepšelyje nėra produktų.

Apie mus

Sveiki,

Nuoširdžiai džiaugiames, kad apsilankėte mūsų elektroninėje parduotuvėje ir norite susipažinti su mumis iš arčiau.

ANELITA – tai šeimos verslas, kuriame dalyvauja net penkeri mūsų šeimos nariai:

Tai aš – mama Anelė ir trys mano dukterys – Jelizaveta, Ana ir Anastasija, bei sūnus Aleksejus.
Anelė – tai mano antras vardas. Dalis žmonių pažįsta mane po kitu vardu – Anželika.

Kol dar nebuvo karantino mes su visa šeima labai daug keliavome po Europa. Iš ten atsiveždavome į namus ir įvairiausių pirkinių: gražių ir patogių drabužių mergaitėms ir sūnui, bei jaukių ir naudingų prekių namams.

Kai atsiveždavome sau, dažnai išgirsdavome klausimą „Kur nupirkai tokią patogią suknelę mergaitėms ar tokį daiktą namams? Aš irgi norėčiau.“ Todėl keliaujant po užsienį su mielu noru pradėjome pirkti dovanas savo artimiesiems bei draugams.

Taip kilo mintis sukurti nuosavą verslą ir atvežti Lietuvos pirkėjams tai, kas mums patiems patinka, ir kuo mes naudojamės savo gyvenime.

Ši mintis mano galvoje vystėsi palaipsniui. Bet išsirutuliojo į konkrečius veiksmus tik po to kai išgyvenau tam tikrą gyvenimo krizę. Išsiskyrus su vyru, panorėjau pakeisti darbo pobūdį. Pasikalbėjau su vaikais. Papasakojau jiems savo mintis. Vaikai mane visokeriopai palaikė. Taip gimė mūsų visų naujas kūdikis – Anelita, į kurią mes įdėjome ne tik savo gyvenimišką patirtį ir jaunatvišką ryžtą, bet ir didelę meilę bei norą dalintis tuo, kas geriausia.

Šioje elektroninėje parduotuvėje Jus rasite gražius ir kokybiškus drabužius mergaitėms (visų pirmą sukneles) bei prekes jaukiems namams – staltieses, servetėles, dekoratyvines pagalves ir kt.

Mano dukra Ana su didele meile ir nuostabiu vidinės harmonijos jausmu nufotografavo visas mūsų turimas prekes. Todėl mūsų nuotraukos skiriasi nuo paprastai rodomų elektroninėse parduotuvėse. Mes norėjome jų dėka perduoti Jums šeimos jaukumą (kai norisi pasinerti į glebį), arba mamos rūpestingumą (pavyzdžiui ruošiant mergaites atsiskaitymui muzikos mokykloje).

Čia pat kviečiame Jus prisijungti prie mūsų socialiniuose tinkluose:
https://www.instagram.com/anelita.eu/
https://www.facebook.com/anelita.eu

Dėkojame už pasitikėjimą mūsų pirmiems pirkėjams. Ir su malonumu priimame į tas gretas naujus: ir mažus ir didelius.

Nuoširdžiai,
ANELITA komanda

X